top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraLudmila Francová

PROTEINOVÝ KOKTEJL – SKVĚLÝ POMOCNÍK NEJEN K VAŠEMU SPORTOVÁNÍ

Sportujete a přesto se vám nedaří nabírat svalovou hmotu? Víte kdy a jak máte sportovat, pokud chcete spalovat? Stává se vám, že nevíte, čím doplnit energii po cvičení?

Opravdu nejvíc záleží na tom, v kterou denní dobu se sportu věnujete, jakou aktivitu zvolíte a hlavně na výživě a doplnění energie po vaší aktivitě. Pokud se budeme věnovat právě té výživě, pak obecně platí, že jídla po sportu by měla přijít nejpozději do jedné hodiny od sportování a měla by být bohatá zejména na bílkoviny a sacharidy. Sacharidy na regeneraci, bílkoviny na budování a opravu svalů.

Pokud se věnujete kardio aktivitám, jako například běh, jízda na kole, plavání, ale také stále více oblíbený intervalový trénink, může se stát, že ještě nějakou dobu po cvičení nebudete pociťovat pocit hladu. I tak je však důležité tělu dodat potřebné živiny. Tekutý proteinový drink je ideální pomocník. Obsahuje kromě vysoce kvalitních bílkovin a sacharidů také vitamíny a minerály. Stačí ho smíchat s vodou.

Proteinový koktejl si můžete dopřát také po silovém tréninku, ale pokud se cítíte po zvedání činek vyhladovělí, připravte si ovesnou nebo jáhlovou kaši s ovocem a oříšky. Můžete přidat i bílý jogurt.

Proteinové drinky jsou skvělým pomocníkem v našem uspěchaném světě. Pomůžou nám doplňovat tolik potřebné množství potřebného denního příjmu bílkovin. O bílkovinách se všeobecně ví, že jsou stavebním prvkem živých organismů. Jsou zásadní pro řádné fungování buněk a pro růst a regeneraci tkání. Naše tělo nedokáže bílkoviny ukládat, ani si je nedokáže samo vytvářet, proto je nezbytné přijímat každý den dostatek bílkovin ve stravě. Drinky můžete konzumovat z různých důvodů. Buď jako rychlý zdroj energie i jako náhradu běžného jídla. Je také vhodný pro lidi, kteří potřebují doplnit množství bílkovin v jídelníčku a přesto tělo zbytečně nezatěžovat.

V nabídce našeho salónu máme velkou nabídku proteinových drinků. A to co do dodavatelů, tak i příchutí a také různé formy balení:

Od firmy Herbalife jsou to velká balení většinou 550 g, a to s deseti různými příchutěmi.

Od firmy NUPO máme velká balení po 30 porcích ve čtyřech příchutích a balení po jedné porci v sedmi příchutích.

Od firmy Ketodiet máme velká balení po 35 porcích i po jedné porci v sedmi příchutích.

Od firmy Myketo máme 12 druhů příchutí proteinových koktejlů.


Stačí si pouze vybrat příchuť a složení, které je pro Vás vhodné😊.


Vaše Lidka

89 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page