top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraLudmila Francová

Váš NOVÝ ŽIVOT začíná TADY a TEĎ!

Heslo našeho studia, které opět ožívá. A proč? Dnešní doba je plná změn, kterým se neustále musíme přizpůsobovat. To je i důvod změny směru našeho studia. Chceme se přizpůsobit potřebám a možnostem vás, našich přátel a klientů.

Studio se v minulosti soustředilo zejména na dietní programy. Ne každému ale tento způsob vyhovuje a ne každý si ho i může plně dovolit a zvládnout. A to už z jakéhokoliv důvodu. Někomu chybí motivace, někomu pevná vůle, dalšímu finance a někdo si to nemůže dovolit kvůli svému zdravotnímu stavu. Změnu životního stylu si ale může dovolit úplně každý. Tam je potřeba pouze jedno – CHTÍT!!!

Do studia za mnou začalo docházet i stále více lidí, kteří řešili svoje zdravotní problémy a s ním užívání velkého množství léků. A úpravou stravy jsme se snažili jejich zdravotní problémy dostat více pod kontrolu a v některých případech i snížit množství léků. Někdy stačí pouze málo, nejíst potraviny, které moje problémy podporují a naopak zařadit ty, které jsou schopné je mírnit.

Také za mnou docházejí lidé, kteří potřebuj í poradit se stravováním kolem svých sportovních aktivit Někdy se snaží a díky tomu, že mají nesprávně nastaveno stravování a pitný režim, výsledky se nedostavují.

Čím dál častěji mám ve studiu i děti. Současný život dětí není natolik aktivní, jak býval v minulosti, mají přístup k velkému množství pochutin a od svého dětství si pokládají základy na to, aby celý život bojovali s nadváhou. Vzhledem k tomu, že na studiu mám váhu InBody570, jsem schopná určit diagnostiku těla u dětí už od 1 roku jejich věku.

Logickým pokračováním našich změn bylo i navázání spolupráce a s panem Zavřelem z Klubu zdraví a propojení našich vzájemných aktivit. Můžete se tedy těšit na různé výzvy, cvičení, vaření, sportovní aktivitu, ale například i na služby kosmetičky.

Rozhodla jsme se také pro konzultace přes videochaty. Toto jsem si vyzkoušela při spolupráci s firmou NUPO, kdy ne každý je schopný za mnou dorazit do Brna do studia osobně. Konzultaci a moji podporu si všichni velmi pochvalují. Někdy stačí pouze málo, abychom odhalili problém a chybu, kterou klienti při své snaze o změnu dělají. A mít někoho, kdo Vám i dodá odvahu a pochválí Vás, že jdete správným směrem je potřeba.

Připravila jsem pro Vás krátký informativní dotazník, který by měl pro mne i pro vás být vodítkem, kudy nový směr studia směřovat. A pokud chcete Vašu změn nastartovat anebo si jen zatím zkusit něco málo změnit, vyplňte ho a já Vás budu kontaktovat. Určitě najdeme společnou cestu, která bude vyhovovat právě Vám.

Je potřeba jen jedno. CHTÍT!!!

Vaše Lidka

Mob 608 663639

Odkaz na Dotazník – průzkum

https://docs.google.com/forms/d/1nWEOx_D3Rej9xk_bHaXcx4sWDaQMqgSxd5IsceohmE8/edit


43 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page